خرید داکت اسپلیت براساس متراژ خانه یکی از معیارها برای انتخاب داکت اسپلیت مناسب است. داکت اسپلیت یک وسیله‌ی فوق‌العاده کاربردی برای خنک سازی محیط زندگی شما است که در ظرفیت‌های مختلف با عملکردهای عالی تولید و روانه‌ی بازار می‌شود. کاربران در هنگام خرید داکت اسپلیت باید به تمام جنبه‌های آن (مانند شرایط آب و هوایی محل زندگی، قدرت خرید، مکان مورد استفاده و…) توجه کنند، که در این میان می‌توان گفت متراژ محلی که داکت اسپلیت را برایش خریداری می‌کنید می‌تواند مهمترین باشد.

همان طور که می‌دانید داکت اسپلیت در ظرفیت‌های متفاوتی تولید می‌شود بنابراین متناسب بودن ظرفیت با متراژ محل نصب در هنگام خرید حتما باید مورد بررسی قرار گیرد تا شما از داکت اسپلیت خود بهترین عملکرد را دریافت کنید.

اگر ظرفیت داکت اسپلیت نسبت به متراژ بالاتر باشد، حتی در ضعیف‌ترین حالت خنک کنندگی‌اش هم کاربران موجود در آن محیط نمی‌توانند دمای خنک داکت اسپلیت را تحمل کنند یا بر عکس اگر متراژ بزرگ باشد و ظرفیت داکت اسپلیت پایین باز هم کاربران از نحوه‌ی عملکرد دستگاه راضی نیستند. لازم به ذکر است که در هر دو حالت انرژی بسیار زیادی هدر می‌رود و نتیجه‌ی مثبتی هم ندارد.

ما در قسمت پایین برای شما ظرفیت مناسب داکت اسپلیت را بر اساس متراژ خانه جداگانه می‌نویسیم تا شما در هنگام انتخاب داکت اسپلیت با مشکل مواجه نشوید.

خرید داکت اسپلیت براساس متراژ خانه

1 – داکت اسپلیت 18000 مناسب برای مساحت 30 تا 45 متر مربع

2 – داکت اسپلیت 24000 مناسب برای مساحت 45 تا 60 متر مربع

3 – داکت اسپلیت 30000 مناسب برای مساحت 60 تا 75 متر مربع

4 – داکت اسپلیت 36000 مناسب برای مساحت 75 تا 95 متر مربع

5 – داکت اسپلیت 48000 مناسب برای مساحت 95 تا 140 متر مربع

6 – داکت اسپلیت 60000 مناسب برای مساحت 125 تا 170 متر مربع

جمع بندی

ما در این مقاله بوکو کالا ظرفیت‌های مناسب متراژ محلی را که مایل هستید برایش داکت اسپلیت خریداری نمایید را به طور دقیق مورد بررسی قرار دادیم. شما می‌توانید به راحتی با خواندن این مقاله از ظرفیت داکت اسپلیت خانه‌ی خود آگاهی یابید و داکت اسپلیت مناسب متراژ خانه‌ی خود را خریداری نمایید.